| Viviana_5794 a întrebat:

As vrea sa fac ceva cu viata mea sa devin cineva important, dar nu stiu cum sa fac.Cine ma poate ajuta?

1 răspuns:
| ramilix8 a răspuns:

Tu te poti ajuta. Exploreaza. Vezi, iti place sa dansezi, sa vindeci, sa canti, etc. Si in timp ce explorezi, la un moment dat ajungi sa simti ca te potrivesti foarte bine intr-un anumit loc, facand un anumit lucru. Doar explorand poti afla ce trebuie sa faci si pentru ce ai venit. Eu asa am facut. Inscrie-te la diverse cursuri care te-ar ajuta sa te descoperi mai bine.Multa bafta, nu e usor de ti-ai propus!