| gummy a întrebat:

As vrea sa fac videoclipuri pentru youtube cu versuri. Stiti cumva cu ce program? Chiar am nevoie. DAU FUNDITA

Răspuns Câştigător
| grimcris a răspuns:

Ai putea incerca Sony Vegas Pro, dar dupa cum ii spune si numele, este program pentru profesionisti. Iti vei cam prinde urechile prin el la inceput, dar poti invata toate cele urmand niste tutoriale pe care le gasesti pe YouTube.

Totusi, cred ca poti testa si ProShow Gold, care este muuuult mai usor de folosit.

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Eu fac cu movie maker.

| IrinaAndreea a răspuns:

Eu le faceam cu Movie Maker si mergea bine, poti pune si efecte.winking

| Slavian a răspuns:

Incearca cu Movie Maker.

| Marutza a răspuns:

Buna! Ai putea sa faci cu Power Point! Succes! happy

| RaduPetrisor a răspuns:

Normal ca se face cu power point, e cel mai simplu asa

| Ariel_2658 a răspuns:

Windows movie maker! Numai ca are multe erori programul ala. Cel putin mie mi se blocheaza des.

| madvideo a răspuns:

Sony vegas! garantez ca va iesii super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da fal cu after effects