| thegazette a întrebat:

Ce mai faceti?big grin:*eu binehappybig grinam si eu o rugaminte la voihappy stiti cumva vreun program cu care sa pot subtrita videoclipuri, vreau sa bag niste videoclipuri pe youtube coreene si japan si as vrea sa mi le subtritez in romana dar nu am nici-un program. aveti vreo idee? dar sa fie sa fac eu marimea sa fac cu ce culori vreau etchappybig grin:*multumesc frumos si am uitat:ddau fundytzabig grintongue:*:*:

Răspuns Câştigător
| HD_9182 a răspuns:

Xilisoft HD video converter cel mai recomandat program pentru asa ceva...normal ca exista zeci de asa programe, dar poti sa le convertesti si sa le pui pe yt cu acest program+ca poti baga subtitrarea.

2 răspunsuri:
| Andreea114820 a răspuns:

Sincer nu pot sa iti raspund la intrebare dar as vrea sa vad si eu cum arata videoclipurile tale daca vrei
asta e add meu andreeea. draguta
Bafta!

| thegazette explică:

Si cum se foloseste alah? ca l-am descarcat da nu am idee cum sa fac sa subt video?