| Abcdefg12390 a întrebat:

Aș vrea să găsesc o melodie în limba franzeză, dar nu mai știu cum se numește, nici cine o cântă, nici versurile. Știu doar că este cântată de un bărbat, francez probabil, iar în videoclip apare o fată ("iubita lui") care îl înșeală, iar la finalul melodiei el află și se sinucide, aruncându-se de pe o clădire. În videoclip apare și celălat bărbat. Știe cineva numele melodiei sau cântărețul?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Bravo! daca nici tu nu stii ce cauti, cum am vrea sa stim noi? laughing