| biancaa_3285 a întrebat:

As vrea sa ma ajutati sa gasesc un cantec din filmul Step Up 3 sau din serialul CSI New York care apare la sfarsitul reclamei din canalul PRO TV stiu cateva versuri: baby, baby yoou waiting in love... V-as multumi tare mult daca ma ajutati sa stiu cine canta acest acntec si numele lui.
Va MULTUMESC!

1 răspuns:
| copilfardeminte40127 a răspuns:

Buna! Nu este,, baby, baby yoou waiting in love" este begging, begging you, put your love in hand up baby" sau ceva de genul. Uite melodia : Madcon-Begging. Sper sa iti placa. Pup