| Moxxy a întrebat:

As vrea sa-mi cummpar o chitara acustica stiti vo niste magazine prin focsani plzz sau niste magazine pa net mai ieftine daca se poate big grin fundita

3 răspunsuri:
| dayana_9955 a răspuns:

Nu exista magazin de chitari in focsani ci doar sa dai la schimb alta chitare.insa stiu in gaesti un magazin de chitati si te le da si acordate nu trebuie sa o mai acordezi u. fundita?happy

| YellowGuy a răspuns:

Incearca GuitarShop.ro.Iti recomand un Behringer

| drummer a răspuns:

Nu stiu in focsani dar stiu un magazin din Germania si poti cumpara chitara pe net. site`ul e www.thomman.de