| RorySan a întrebat:

AS VREA SI EU CATEVA MELODII MAI TRISTE

CEVA GEN

you can be king again
nightcore payphone

mersi mult

3 răspunsuri:
| iamprettybored a răspuns:

Ascultă:
Evanescence - Going under, Lithium, My Immortal
Three days grace - Never too late, Pain, Last to know
Breaking Benjamin - orice melodie vrei, sunt geniale toate
Imagine Dragons - Demons
Skillet - Hero, Awake and alive

Doamne, încă îmi amintesc cum ascultam d-astea acum vreo doi ani rolling on the floor) unele încă îmi mai plac, deși nu mai ascult așa de des. oricum, sper să-ți placă. mie mi se par mișto. și evanescence e chiar cea mai tristă trupă ever.

| TheFragranceMaster a răspuns:

Nu am inteles prea bine daca vrei doar Nightcore sau si alt stil! Astea le prefer eu cand mi-e dor de o depresie. Oricum daca intelegi engleza gasesti tristete gramada! Stiluri amestecate.
Stefania - Don't Break My Heart, Fragrance - Heart Ferris Bueller, Friday Night Posse - Love, 4 Clubbers - Someday Ian Van Dahl, Ace Of Base - He Decides, Activ 8 - Take My Breath Away,Age Pee - Out Of The Dark,Age Pee - Rain,Alabina - Last Kiss,Aldo Lesina - Goodbye, Alex M _ Marc van Damme - Your Arms Prowheel Rem, Alexys - Good Bye My Love, Alma Gitana - Noches De Bohemia, Andia & Desert Rose - 1001 Nights,Angelina - Kisses In The Night,Angie Gold - Kiss The Rain,Ankie Bagger - Where Were You Last Night,Antique - Lonely Nights, Aroma - Diganle, Aroma - Por Un Beso Tuyo
Tanya Tucker - Delta Dawn(country, trista, deprimantamsuperba)
Link download gmail drive, daca-ti plac spune si il pun pe site.