| Jolley a întrebat:

As vrea si eu melodii dance pentru ziua mea! Sa nu fie rock! sau manele

4 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

1. Alex Kenji vs Mark Knight & Funkagenda - Bom Magica (Ben Lb Bootleg) (5:42)
2. Allexinno Feat. Starchild - Fallin' In Love (Extended Version) (5:25)
3. Amna - Tell Me Why (Extended Mix) (5:19)
4. Andra - Something New (Extended Mix) (7:00)
5. Anya - Beautiful World (Funky Elements Remix) (4:39)
6. Bastian Van Shield - Billie Jean Was Here (David Puentez Mash Bootique) (6:15)
7. Beat Music - Love Is Life (Emil Lassaria Remix) (6:05)
8. Boysdontdance - Just Jack (Attik Remix) (7:22)
9. Carlos Fauvrelle - Ieeee (Original Mix) (7:06)
10. Chriss Ortega ft Nicco - Feel Alright (Stereo Palma Mix) (6:30)
11. Ciprian Robu feat. Blanche - Fun (O Eh A) (Extended Version) (5:40)
12. Clare Maguire - Last Dance (Chase & Status Remix) (3:26)
13. Cocodrills - Buena Noche (Original Mix) (8:49)
14. Colina - Disco Statement (Original Mix) (8:30)
15. David Herrero - Shine (Original Mix) (6:20)
16. David Lara - Jammin Girl (Original Mix) (6:55)
17. David Penn - Ocean Drive (Open Your Mind) feat. Monia Amore (Vocal Mix)
18. Dirty Impact & Royal XTC - Tom's Diner (Lissat & Voltaxx Remix) (7:28)
19. Discoscience - The Tijuana Boogie (Damir Pushkar Remix) (6:01)
20. Dj Rabinu feat Elena - El Amor (Club Mix Re Work) (5:46)
21. Dj Sava & Raluk - Love You (Emil Lassaria Remix) (6:35)
22. Dj Sava feat. Raluka - Love You (Allexinno Remix) (6:50)
23. Dj Wady, Blanco - Milonga (Original Mix) (6:08)
24. Dony feat Elena Gheorghe - Hot Girls (Dj Fly Extended) (3:49)
25. Dony feat. Elena Gheorghe - Hot Girls (Extended Club Version) (4:19)
26. Dony feat. Elena Gheorghe - Hot Girls 2011 (Radio Edit) (3:41)
27. Funkerman - Paperbag Revolution (Original Mix) (8:57)
28. Gerald Henderson - Dance With You (Original Mix) (7:42)
29. Gramophonedzie - Out Of My Head (Original Mix) (6:12)
30. Julian Collazos - Bucaramanga (Original Mix) (6:44)
31. Konstantin Yoodza - Ping Pong (Original Mix) (6:24)
32. Le Ron & Yves Eaux & Arnold from Mumbai - Designer Funk (Belocca Remix)
33. Leisuregroove, Kevin Andrews - Everybody Dance (Original Mix) (7:10)
34. Madcon (feat. Ameerah) - Freaky Like Me (3:10)
35. Mattyas - Missing you (Extended Mix) (5:24)
36. Mike De Ville vs. L.A. Calling - Pump It Up (Rico Bernasconi Vs Max Farenthide Remix Edit) (3:28)
37. Miss Ventura - Can You Feel It (Odd Remix Extended) (5:13)
38. Morris - Because Of U (Radio Edit) (3:31)
39. Nicko - Last Summer (Extended Mix) (4:05)
40. Park Place - Out of Time (DJ Dark & Shidance Remix Extended) (5:06)
41. Piek, Danny Serrano - Je Ne Veux Plus (Original Mix) (7:37)
42. Pink Fluid - Bitch Lady (Crazibiza Remix) (6:22)
43. Play & Win - Ya Bb (Club Version) (3:50)
44. Quba Feat. Raisa - Feel That (Extended Mix) (5:04)
45. Richie Santana - Beginnings (Original Mix) (7:31)
46. Richie Santana - Best Kept Secret (Nuyoriberican Mix) (7:10)
47. Richie Santana - Enkama (Original Mix) (7:36)
48. ROA (Rise Of Artificial) - We Like It (El Coca La Rus Remix) (6:29)
49. Rob Mirage - Higher (Original Mix) (7:11)
50. Rob Mirage - Rumors (Original Mix) (6:47)
51. Rob Mirage - We Are Deeper (WestBoy Remix) (7:58)
52. Sabb - Can't Help Myself (Original Mix) (8:00)
53. Santos E Pecadores - Leva-me A DanAsa (Gregor Salto Remix) (7:51)
54. Saranda - Hadysee (Official Edit By Dony & The Kid) (3:25)
55. Sergi Moreno & Hector Comes - In Da Club (Original Mix) (6:35)
56. Shakira & Mahala Rai Banda - Loca Mahalageasca (Vamuzze Bootleg 2011)
57. Sis - Nu Wim De Wa (Original Mix) (7:37)
58. Sistem vs Deepcentral - In Urma Ta (Extended Mix) (5:16)
59. Stroke69 ft. Mc Allysia - Blew it away (Original Extended Mix) (4:45)
60. Supernova - Beat Me Back (Original Mix) (8:09)
61. Sweet Kiss - Alin Alin (Dj Robert Georgescu Final Remix) (5:25)
62. Tom Boxer & Catherine Cassidy - You (Extended Version) (4:43)
63. Tony Ray feat. MC Robinho & Lavy - Beautiful night (Extended Reworked)
64. V-Sag feat. Demmy - Breathe (DJ Tarkan's Intro & Outro Edit) (11:07)
65. Xonia feat Deepcentral - Hold On (Original Extended Mix) (5:50)
66. ZaBaVa feat. Dj Jonnessey and Aner - You (Extended) (5:15)

1. Ady Jara - We Found The Love (Radio Edit) (3:25)
2. Aisa SugarDaddys - Fallin (Radio Edit) (3:48)
3. Alexandra Craescu - Running out of love (Official Version) (3:08)
4. Allexinno feat. Starchild - Fallin' In Love (Extended Mix) (5:25)
5. Andreea Banica - Love in Brasil (Speak One Remix) (5:05)
6. Antoine Clamaran - Get Up (Elastic Deejays Remix) (5:19)
7. Biank - I Wanna Feel (Radio Edit) (3:59)
8. Cabron - Stai chill 2011 (Official Version) (3:14)
9. Caylla - Blow the Siren (Radio Edit) (3:54)
10. Christian Matt feat. Simone - My Love (Radio Edit) (3:33)
11. Cristiana Dicianu - Sweet things (Radio Edit) (3:39)
12. Dan Balan - Chica bomb (DJ Ovidiu Larion Rework) (5:09)
13. Daniel Creed - Insomnia (Club Edit) (4:37)
14. Daniel Creed - Insomnia (Radio Edit) (3:31)
15. Dayz - Give it a try (Official Version) (3:26)
16. Deepcentral - Back 2 live (Dj Roister & Addy Remix) (6:37)
17. Diaryo - Give me love (Radio Edit) (3:36)
18. Dj Sava & Raluk - Love You (Emil Lassaria Remix) (6:35)
19. DJ Smash feat. Dan Balan - From Russia With Love Chica Bomb (3:12)
20. Dony feat. Elena Gheorghe - Hot Girls (Ext) (4:19)
21. Emil Lassaria - La La Land (Extended Mix) (7:05)
22. Emil Lassaria - Star 69 (Official Version) (6:08)
23. F. Charm - Asesina (Emil Lassaria Remix) (7:05)
24. Felicz feat. Andu - It Hurts (Official Version) (3:11)
25. Fizz - Fizz Models 2011 (Official Version) (3:36)
26. Flavy Deejay ft. Mc Sound - Rhythm For Love (ELASTIC Deejays Remix)
27. Funky Elements ft. MC Robinho - Boom Boom (Extended Club Mix) (6:11)
28. Funky Elements ft. MC Robinho - Boom Boom (Radio Edit) (3:12)
29. Giulia - Underrated Love (Radio Edit) (3:38)
30. Hi-Q - Inca o data (Shifters Slow Remix) (3:18)
31. Ian - I wanna feel (Club Version) (4:45)
32. Ian Tyana - Loving A Fire (Club Project Extended Club Rmx) (5:55)
33. Jimmy Dub - Crazy Lady (Radio Edit) (3:16)
34. Jimmy Dub - Let’s Play (Original Radio Edit) (3:02)
35. Jolie - All I Need Is U (Radio Edit) (3:33)
36. K-Flow & Dj Cadu - Special Girl (3:45)
37. Lora (ex - Wassabi) - Is In The Air (Official Version) (3:11)
38. Mandinga - EuroParty 2011 (Official Version) (3:35)
39. Marius Nedelcu (ex - Akcent) - Your Number (Official Version) (3:11)
40. Mary Loscerbo & GoTa Project - My Soul (Club Version) (3:53)
41. Mary Loscerbo & GoTa Project - My Soul (Radio Edit) (3:48)
42. Mattyas - Missing you (Radio Edit) (3:32)
43. Miki Love - Wanna Be a dj (ScreeN Remix) (5:10)
44. Morris - Because of u (Extended Mix) (6:01)
45. Mt Eden - Frozen Rain (Stefi M Bootleg) (3:36)
46. Naguale - Just Let It Be (Extended Club Mix) (6:14)
47. Narcotic Sound & Christian D - Mamasita (Emil Lassaria Remix) (7:10)
48. Nick Kamarera & Mike Diamondz - Kalya (Extended Mix) (5:26)
49. Nick Kamarera - Kalya 2011 (Radio Edit) (3:27)
50. Nicko - Last Summer (Extended Mix) (4:05)
51. Nicky, Luc1one si Asu - Russian Mafia 2011 (Radio Edit) (4:19)
52. Nonis G - Flyin away (Radio Edit) (3:33)
53. North Way - Dreaming (Club Edit) (5:01)
54. Pepe si Daniel Lazar - Historia de un amor (Radio Edit) (3:50)
55. Pink Room & Catherine Cassidy - You (Extended Mix) (5:28)
56. Pink Room & Catherine Cassidy - You (Radio Edit) (3:27)
57. RedCode - By My Side (Radio Edit) (3:48)
58. RedCode - Mr. Right (Radio Edit) (3:26)
59. Ruby - Party Hard (Radio Edit) (3:20)
60. Ryan Radu - Top of the world (Radio Edit) (3:12)
61. Sahara feat. Shaggy - Champagne (Addictivesound Remix) (5:41)
62. Sistem vs. Deepcentral - In Urma Ta (Extended Mix) (5:16)
63. Sisu feat. Dragonu AK47 & Drogatu - Freestyle (Official Version) (2:22)
64. SKIZZO SKILLZ - Cum o cheama (Official Version) (4:07)
65. Sonny Flame - I Gotta Find You (Extended Mix) (5:47)
66. Sonny Flame vs. Emil Lassaria - I Gotta Find Sound of Violin (Dj Cedric Mashup) (6:39)
67. Stroke69 ft. Mc Allysia - Blew it away (Extended Mix) (4:45)
68. Suie Paparude - Pentru Inimi (Emil Lassaria Remix) (3:12)
69. Sunfun feat. Adaggio - I Feel Love (Extended Mix) (6:55)
70. Sweet Kiss - Alin Alin (Dj Robert Georgescu Final Remix) (5:25)
71. Toni Tone feat. Lexi - Forever Alive (Sunrise Inc Reedit Ext) (5:29)
72. Tony Ray feat. Sin Project - Habibi (Extended Mix) (4:52)
73. Tony Ray feat. Sin Project - Habibi (Radio Edit) (3:26)
74. Tony Ray feat. Vanda - A New Life (Reworked 2011) (4:24)
75. Tony Seal - Gipsy Rose (Radio Edit) (3:24)
76. TonyJay feat. Robeeo - Can`t Let Go (Radio Edit) (3:45)
77. Vescan - Doua Vieti (Oo da) (Official Version) (2:52)
78. Voltaj & Deepside Deejays - I Wanna Be Free (Radio Edit) (3:37)
79. Voxis - Tell Me Everything (Dalvee Club Remix) (3:18)
80. Voxis - Tell Me Everything (ScreeN Remix) (4:11)
81. Vunk - Vreau o Tara ca Afara (Official Version) (3:00)
82. Xela Nam feat. LU-K & Makru - Street Style (Imnul Official al Cupei Liceelor la Street Dance) (3:02)
83. Yunna & Dj Little - Say Goodbye (Official Version) (3:31)
84. ZHAO LeBlanc - FLY (Official Version 2011) (2:48)

| KatnissEverdeen a răspuns:

Iti dau ultimele melodii aparute ->cele mai NEW***-> THE BEST -> Selectii Muzica De Club Noua - 25 Decembrie 2011 * Vol. 31 * + link de download!

1. Ady Jara - We Found The Love (Dj. TayNa & Chris Ferres Remix) (5:07)
2. Afrojack & Quintino - Selecta (Turn Up the Beach Theme) (Radio Edit) (2:43)
3. Aimi - Power Of Goodbye (Sak Noel Remix Radio Edit) (3:15)
4. Akon - Right Now 11 (CPS aka. ClubPulsers Bootleg Mix) (5:16)
5. Alex Mica - Dalinda (Reworked Radio Edit) (3:24)
6. Anda Adam - Panda Madam (LLP Remix) (5:07)
7. Andeeno Damassy vs. Natalia Kills - Mirrors 2012 (Club Mix) (5:19)
8. Andreea Balan - Mosule ce Tanar esti (SugarDaddys Radio Edit ReWork 2011) (4:47)
9. Andu Angelo feat. Cristian Daniel - Ladies Wanna (La La La) (Radio Edit) (2:48)
10. Basto - Again and Again (Extended Mix) (5:07)
11. Biboulakis, Nina Zeitlin ft Nina Zeitlin - If Only Alarms Didn't Ring (David Jones Remix) (5:53)
12. Bob Taylor - Shake it up (Radio Edit) (3:06)
13. Bob Taylor feat. Kittens - Crazy (Radio Edit) (3:51)
14. Carlprit - 1234 (R.I.O. Remix) (5:00)
15. Celia - Is it love (Endroo Club Remix) (5:47)
16. Christian Baez - Welcome To My World (Guille Placencia Remix) (6:14)
17. Corina - Munky funky (Radio Edit) (3:24)
18. Courtney Vaughn - Like A Superstar (Endroo Club Remix) (5:03)
19. Crystal Waters - 100 % Pure Love (Dj Bonne & Dj Rabinu Remix 2011) (5:18)
20. Daniel Creed feat. Ivana - You're My Lover (Darone Remix) (4:17)
21. DJ Antoine & Timati & Kalenna vs Jake & Cooper - Welcome To St.Tropez (DJ Max Maikon Mash-Up) (4:28)
22. Dj Robert Georgescu ft. Lara - You Like (Extended) (5:11)
23. Dj TOPY feat. Andreea - Mi corazón (3:15)
24. DoRush - Vino Vino (Come, come) (Sanya Shelest Remix) (6:24)
25. Emrah Is ft Aimi - Deep Inside (Radio Edit) (3:50)
26. Fabio Da Lera & Alex Mica - Mi Corazon (Club Mix) (5:17)
27. Felix Grant - Gypsy On The Roof (John Deeper & Marc Rayen Bootleg) (6:50)
28. Flo Rida, Ace Of Base, Sak Noel, Jason Derulo, Adele - Good Summer Feeling (DJ Schmolli Mashup) (3:34)
29. Grasu XXL - LaLa Song (feat Guess Who) (Dj Asher Club Remix) (6:08)
30. John Puzzle feat Elise - So Far So Good (Radio Edit) (3:13)
31. Juan Magan, Pitbull, El Cata - Bailando Por El Mundo (Miguel Vargas Extended Remix) (4:50)
32. Klein George – Away (Extended Version) (5:46)
33. Levi Gonzalez - Akordeon Latino (Dj TayNa & Chris Ferres Remix) (5:15)
34. LLP - Show Me Love (Extended Version) (5:21)
35. Mandinga – Zaleilah (Radio Edit) (3:40)
36. Marcus Maison & Will Dragen vs. Calvin Harris - In The Flashback Horizon (Claes Sommer Mashup) (6:56)
37. Maya Jane Coles - What They Say (Dyed Soundorom Remix) (6:47)
38. Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego (Elkana pAz & Gili Kaneti Remix) (3:39)
39. Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego (Addictive Elements Club Version) (6:06)
40. Michel Telo - Ai Se Eu Te Pego (Kuba S & Fisher Remix) (4:48)
41. Moving Elements - Everywhere (Dreamway Remix) (5:40)
42. Natalia Barbu - Let's Jazz (Club Mix) (4:57)
43. Nayer Feat. Pitbull & Mohombi - Suavemente (Kiss Me) (Private Re-Mix 2011) (5:25)
44. Nicolas Jaar - El Bandido (Original Mix) (6:37)
45. Pitbull vs Gloria Estafan vs John Farruggio – Shake The Conga (Extended) (3:14)
46. Play & Win - See The Light (3:42)
47. Q-Bass & Monica - Nie Dotykaj Mnie (Long Edit) (4:07)
48. Reea - Real Master (Dj Bonne Remix) (5:09)
49. Rihanna feat. Calvin Harris - We Found Love (Inout Sax Remix) (5:59)
50. Roul and Doors vs. Master At Work - Gita Works (AEMI Bootleg Mix) (6:18)
51. Roxana Nemes - Give A Little More (Radio Edit) (3:20)
52. Sak Noel, Gigi Fuscaldo feat. Angelica - La Vida Loca People (TiBi dJ Bootleg) (5:32)
53. Sebastien Drums & Avicii - My Feeling For You (Original Mix) (6:24)
54. Shakedown – At Night 2011 (DJ Bonne & DJ Rabinu Remix) (5:20)
55. Sonny Flame - Get Your Clothes Off (Radio Edit) (3:21)
56. Sunrise INC. - Nina (Addictive Elements Remix) (5:45)
57. Syntheticsax - Philosophy (Dj Andi Original Mix) (6:55)
58. Tara - Missing You (Original Radio Edit) (3:21)
59. Tara vs Manilla Maniacs - Missing You (Extended Mix) (4:17)
60. The Cube Guys - Torero (Original Mix) (6:49)
61. The Shapeshifters - Helter Skelter (Original Edit) (7:38)
62. Treitl Hammond - Clap Your Hands (Original Mix) (6:10)
63. Wawa ft Greg Note - Sombrita (Lauer & Canard Remix) (5:42)
64. White Label - Sweet Alarma (LLP Remix) (5:20)
65. White Label - The Power Of Ice (LLP Final Remix) (5:11)

Descarca: http://www.filebox.ro/download.php?key=scqfiagw8qd9q0gl

Auditie placuta!
Apăsând pe link poți descărca întreaga listă.

| Snufkin a răspuns:

Stiu cateva big grin nu iti dau link doar numele pe care poti sa dai paste in youtube si le gasesti apropo cauta Parov Stelar are melodii pe care poti sa dansezi si au un ritm bun bun tongue La multi ani
Deekline & Ed Solo - Always RIP (Eddie K & Minus Remix)
Jamiroquai - Canned Heat (Calvin Harris Remix) {TSC - Forsythe}
Parov Stelar - Phantom (1930 version) {TSC - Forsythe}
Maroon 5 - Moves Like Jagger (ft. Christina Aguilera)
tyDi feat. Audrey Gallagher - World's Apart (Official Music Video)
Jean Roch I'm Alright feat Flo Rida & Kat Deluna Maxime Torres -&Datamotion Club Remix
Medina - You And I
Steel and White ft. Dora-Feel the sun
Ciprian Robu feat. Blanche - Fun (O Eh A)
*HQ*Bernasconi and Farenthide-she's a Nympho (Max Farenthide short mix)
si altele le pot pune prietenii ca asa merge mai degraba laughing