| FlaviaaXoxo_1740 a întrebat:

Heyy`. Care stiti niste melodii asa mai noi da' nu Rock sau manele...Asa gen:Urban, Pop, Dance...etc.:*Dau >fundita`:

Răspuns Câştigător
| Anastasiaa a răspuns:

Puya-americandrim
radio killer-lonely heart
bug mafia-cat poti de tare
dj sava ft. raluca & connect-r-love you
DJ Robert Georgescu & Lara - Beside You
tinie tempah - written in te stars
narcotic sound-danca bonito
Liviu & Tara - Dream With You
ela rose-no you no love
stereosonic-we rollin
sper sa iti placa :*.

2 răspunsuri:
| annakarenina a răspuns:

Louis Amstrong -as time goes by.
Lampada
Balet
Vals
Tango - Carmen - Bizet
Sunt melodii superbe, dar sunt curioasa, ai cont pe i-dressup?
eu sunt yy9988, daca da mersi ca m-ai votat si eu te-am votat de multe ori dar nu imi pot activa contul sa iti raspund pe i-dressup.
Ai un izone super! Daca vrei id-ul meu este nestor_aav.
Sper sa iti placa melodiile.

| SonyC a răspuns:

Bruno Mars -Grenade; Taio Cruz -Higher; Katy Perry- Firework; Michael Jackson feat. Akon - Hold my hand; daca vrei sa cauti pe youtube iti sugerez staruri mai " mici " precum Christina Grimmie, Sam Tsui, Conor Maynard, Pixxie Lot si multi altii dar acestia sunt cei mai buni