| Alexa_3478 a întrebat:

As vrea si eu niste nume de melodii pentru dans modern! Ceva mai ritmat... in care putem pune si miscari de hip-hop! Ms:*

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sagapao mi se pare superba. Cand eram in 5-8 mereu imi placea sa fac gimnastica datorita melodiei. Uram exercitiile dar cand pornea melodia parca ma umpleam de buna dispozitie.

http://www.youtube.com/watch?v=Q7V1N86aLTc

| AnKuTsSa a răspuns:

Madcon feat emerah-freaky like me, crede-ma e superba cand o auzi iti vine sa sari in suuus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Step up final showcase. e o melodie pe care poti face dans modern.iti garantez eu.

| Ralushikaralushikamika a răspuns:

Run the show-Kat deluna

| george10 a răspuns:

Hmm. vrei ceva gen. nu stiu daca vrei asta,
Pendulum-tarantula

| buzz_1876 a răspuns:

Gwen Stefani - Hollaback Girl
Lil mama - G slide
Eve tambourine
Gasolina
summer love.
sper ca te.am ajutat >:d