| SnYcK3rS a întrebat:

As vrea un link de unde se poate descark refrenele la melodii ca sa le pot asculta big grin

nu vreau programe de decupat sau versurile lor

vreau sa le ascult! de fapt imi trebuie mie la ceva big grin la un colaj big grin

funda! big grin

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai sa gasesti asa ceva decat tonuri de apel pentru telefon care tin 30 sec. si nu sunt in format mp3. singura solutie este programul ala de care zici tu ...de decupat. Daca vrei sa faci un colaj trebuie sa si muncesti putin! Nu le gasesti pe toate MOCCA! Satisfactia vine in urma straduintei tale! BY!