| GiuliaTamas a întrebat:

Asculta cineva bigbang?
care va place cel mai mult :X?

3 răspunsuri:
| GeOrGyGyO a răspuns:

Daesung, GD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care vrei sa vezi filme noi aparute acum ? titanic 2 , macgruber , king of fighters , twilight saga,the expendables,salt si multe altele ! le poti vedea online sau le poti downloada de pe www.filmeon.eu ! intra si recomanda siteul !

| ミハイル a răspuns:

Ador trupa BigBang; o3, in general imi plac toti coreenii, dar pe cei din BigBang ii ador O.O [cu exceptia lui Tae Yang >.>.]. Insa dintre ei preferatul meu e T.O.P (Choi Seung Hyun)