| alyntoxic50 a întrebat:

Asculta Radio MaxSound si vei avea parte de dedicatii live preferinte muzicale, mix live si un super show. What you gonna do? Listen MaxSound! link : http://78.159.97.251:38236/listen.pls pagina web :www.mxsradio.blogspot.com dedicatii la idul de mess maxsoundradio

1 răspuns:
| TropicalStorm a răspuns:

In primul rand... frate... schimba-ti IP cu o adresa. poti sa ti-o faci pe www.no-ip.com. foarte simplu. si 2 nu o mai tine mult ca's anumitii hackeri de pot sa iti dea jos radio-ul foarte simplu cum si eu as putea sa fac! nu o sa o fac. ti-am dat un sfat prietenesc. bafta!