| Andrei Robert a întrebat:

Pentru cei care asculta muzica de club, muzica comerciala, vor si cauta muzica noua, intrati pe acest radio si ascultati
Asculta Radio Deejay cu Dj LovAdy, doar pentru tine, doar aici, in Dorohoi!\m/ cu un click:) http://listen.seekerzhost.com:8000/listen.pls
Dedicatii & preferinte muzicale la Y! M: radiodeejay@ymail.com
Da si tu mass-ul mai departe daca esti cu noi!\:D/...Noi suntem playlist-ul tau!:)
Am placerea de a fi chiar eu deejay, si nu sunt singurul...as vrea de preferat daca va place sa adaugati ID-ul in lista pentru o mai buna colaborare.
Ce vreau sa va mai spun, acest radio are cea mai mare frecventa radio 320kb/s, 48.0kHz.
Multumesc:)

1 răspuns:
| REDNEK a răspuns:

Tare.Ms.