| district9 a întrebat:

Ascultam inainte o melodie. E destul de veche si refrenu era ceva de genu: iash zola iash zola...si mai departe habar n-am...Ma poate ajuta cineva sa o gasesc va rog?sad

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand patesc asta daca melodia e la radio (de ex) caut versurile (sau ce imi aduc aminte din ele) pe google si mereu am gasit melodia dand de urma versurilor. dar sa ai grija sa le scrii corect. daca o ai pe calculator poti da auto-tag in winamp si ti-o gaseste programul.