| Sἶrenἶa a întrebat:

Ascultati Arch Enemy?

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ascultam,desigur.Dar prefer trupele de melodic death, desi si Arch Enemy are cateva melodii geniale.

| KostaKhe a răspuns:

Ascult si eu, desigur.E foarte tare trupa, dar si eu sunt genul lui Dumnezau

| Gorath a răspuns:

Mda,sunt geniali.Mi-e o ciuda ca nu pot merge la concert...:-l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic. desi mi-ar fi frica sa am o relatie intima cu Angela. that woman has balls.

| hecamefrommetalland a răspuns:

Normal că ascult, i-am descoperit din cauza unui joc video, Guitar Hero 6, sunt grozavi, singura problemă este că telespectorii se concentrează prea mult pe solista și ii ignora pe instrumentali.