| DeniFlorii30 a întrebat:

Aia din arch enemy is satanisti?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pe dracu, canta naspa si nu sunt. Iti pot sugera o groaza de alte trupe de death metal mai misto.

| Neberius13 a răspuns:

Da,și normal. Nu-i logic? Cântă death metal, ce om normal ar cânta așa ceva.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neberius13):

Toata lumea stie ca daca esti rocker esti satanist hai sa nu o mai dam la intors acum ca stii ca am dreptate. Si daca nu asculti rock asculti manele.

| Neberius13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iubesc oamenii naivi. Ascult rock și metal de când mă știu nene. Era un răspuns sarcastic, dar s-o lăsăm așa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neberius13):

Şi eu am fost ironic, topkek.

| Neberius13 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă într-adevăr așa stau lucrurile am un ultim cuvânt de spus. Touché.