| Solange97 a întrebat:

Ascultati muzica acesta http://www.youtube.com/watch?v=opJjU3ifoXE si spuneti-mi daca Elena se potriveste cu Damon sau ca vreti ca Elena sa aleaga pe Damon :D.

Răspuns Câştigător
| TheBloodyRoses a răspuns:

De ce am vrut sa strig :,, Damon la putereeeeee?''. Stiu, tacaneala pe moment da' Damon s`ar potrivi mult mai bine cu Elena decat papagalul ala de Stefan care`mi provoaca doar nervi big grin.

P.S am ascultat si melodia. Simpatica!

1 răspuns:
| Dimineata a răspuns:

Da o ascult; Elena se potriveste mai bine cu Damon decat cu Stefan.