| eu_5592 a întrebat:

Ascultati muzica Japoneza? puteti sa imi dati si mie cateva linkuri de pe youtube?

Răspuns Câştigător
| GiuliaTamas a răspuns:

Girls generation :X
super Junior

13 răspunsuri:
| Giuly_3112 a răspuns:

Luvicia stiu piesa happy ii de la gakari :X da si am auzit-o si intr-un anime nu mai tin mine naruto parca thinking sau bleach

| MadRaven a răspuns:

Nightmare- tatoo kiss- take it shake it - sakasama no chou- on&on

| camellia a răspuns:

Mai bine iti dau un site iti alegi u ce-ti place
http://www.jpopasia.com/

| eu_5592 explică:

Astea sunt urate nu-mi place rocku!

| luvica a răspuns:

Nu stiu daca este tocmai ceea ce iti doresti tu. dar incerc :D. : Ikimono Gakari - Blue Bird http://www.youtube.com/watch?v=sNFOYE7zKZI&feature=related [ da este de la un anime;;). :P ]

| NaNa73 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=f-rdf453Vag&feature=related ce zici de SCANDAL-SL Magic...(trupa mea preferata :>)

| mika_4375 a răspuns:

Frate voi chiar nu stiti sa faceti diferenta dintre Jpop si kpop draga mea Giuly BOA este koreana toata ziua recunoasc ca, canta si in japoneza dar asta nu inseamna ca se incadreaza la JPOP