| Gorath a întrebat:

Ascultaţi Slayer? Care e melodia preferată de la ei?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Ascult...ascult! Imi plac mult War Ensemble, Cult si Skeletons of Society, trupa cred ca e una din cele mai complete din tot metal-ul de pe lumea asta, si foarte profesioniste.Asta,asa ca redundanta, dar cred ca Lombardo e cam al patrulea baterist din toate timpurile, excelent omul.

9 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Jihad.

| NuclearAssault a răspuns:

Da, ascult, melodia mea preferata de la ei e Seasons in the abyss, si ar mai fi Dead Skin Mask...imi plac la fel de mult

| thegatekeeper a răspuns:

Da. Imi plac foarte mult Bloodline, Raining Blood si Angel of Death.

| RockNbeer a răspuns:

Dead Skin Mask si South of heaven, nu ma pot decide, una din astea 2.

| Harumiiii a răspuns:

Ohh da. Hmm..si melodii preferate de la ei am mai multe dar daca e doar una sa fie Dead Skin Mask big grin

| LittleMønster a răspuns:

Raining blood.

| TheAvenger a răspuns:

Silent Scream sau South Of Heaven..nu mă pot decide thinking

| Elena898989 a răspuns:

Oricând, oriunde, "Stain of mind"

| Mirela1989 a răspuns:

Raining blood.