| 6xLmCx6 a întrebat:

Aseara la X Factor era o melodie reggae nu a fost cantata de concurenti a fost mai mult pe fundal cum se numea? Cred ca era Damian Marley sau?

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Ghost89 a răspuns:

Era dubstep... piesa se numeste Skrillex ft Damian Marley - Make it bun dem

| Claudia_Balanean_1988 a răspuns:

Am si eu o intrebare:nu stiu daca a fost cineva atent, dar in seara asta la x factor a fost o piesa pe fundal, chiar la finalul emisiunii, nu stiu cum se numeste dar stiu ca e vb de cev vers" emty house." e cantata de o femeie, oare stie cineva sa imi zica cine o canta?happy