| 342 a întrebat:

Ati auzit noua melodia a lui Delia , Omadeo ?http://youtu.be/aFPG6zFATvI . Va place ? Despre clip ce parere aveti ?

Răspuns Câştigător
| Mierlut_Bianca_1990 a răspuns:

Super tare piesa mi-a placut mult!

2 răspunsuri:
| Moonster a răspuns:

Piesa,,Omadeo '', e super-mega-ultra-tare... dar din pacate videoclipul e destul de slabutz. Nu stiu daca stii, dar o piesa care poate nu e chiar asa de stralucita, o promovezi si o faci sa fie stralucita printr-un videoclip pe masura. Din pacate videoclipul pentru piesa,, Omadeo '',, trage '' piesa in jos si nu cred ca va avea un mare succes! FUNDA?

| andreiyoanna a răspuns:

''noua melodie a lui Delia''?!?! nu ai auzit de ''noua melodie a Deliei"?