| ellene a întrebat:

Ati observat ce bine seama tipa aia blonda, Sahara (pe numele ei adevarat Andreea T.), aia de canta cu Costi Ionita... cu Tara Reid? Ba chiar e un pic mai frumoasa ca Tara, nu e plina de celulita. Voi ce ziceti?

6 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Da adevarat, dar eu tot pe Tara Reid o prefer...este o actritza foarte buna love struck

| SweetCandy a răspuns:

Mie nu imi place are fata de...big grin
da seamana...happy

pophappy

| cristina93 a răspuns:

Mie mi se pare ca seamana mai mult cu Christina Aguilera, dar seamana si cu Tara Reid... fata comuna thinking

| ellene explică:

Seamana* scuze

| mariamaya08 a răspuns:

Da, intr-adevar.seamana cat de cat! Dar mi se pare ca e mai frumoasa decat Tara, mai ales ca e Miss Bulgaria. Acum 4-5 ani Tara Reid era foarte dulcica. dar in timp s-a uratit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiam eu cu cine seamana, ma tot chinuiam sa imi dau seama. laughing
Gata am elucidat misterul, mersi. Intradevar seamana, e draguta dar nu o stiu decat din videoclip, nu am vazut-o in interviuri sau emisiuni si nu prea pot sa imi dau seama daca e draguta sau siliconata (sani, buze etc) adica falsa. Nu am auzit-o vorbind, povestind deci nici desteapta nu stiu daca e. big grin
In rest e draguta. happy