| nobody_9468 a întrebat:

Ati vazut clipul original "Telephone"?
http://www.youtube.com/watch?v=GQ95z6ywcBY
Mie mi se pare de'a dreptul fenomenal! La fel si cele doua cantarete despre care nu putem spune ca nu au voce:D.De data asta cred ca Beyonce este eclipsata de Lady Gaga, nu?
Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Este marfă, bengos, șucar, întrece multe filmulețe muzicale(nu pot să-i spun videoclip-este prea lung).

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

E faaain.:X
Melodia e super tare.:X
Vreau sa faca clip si la Speechless, Dance in the Dark si Alejandrooooooooooooo.:X

| Sოﺁℓε a răspuns:

E super clipu

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Wow love struck
Nu il vazusem. Ce tare e :X

| BiaJ a răspuns:

Da:X

| Ekkaterinna a răspuns:

Super tare. Dar Beyonce nu prea a aparut, decat pe aproape de sfarsit.Lady Gaga a fost duper. A jucat bine rolul din video.

| nobody_9468 explică:

@katy de fapt vroiam sa spun ca Beyonce a fost eclipsata de Lady Gaga, adica Lady straluceste mult mai mult...laughing
M'am grabit cand am scris intrebareahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, mersi, e foarte tare