| Byby27 a întrebat:

Ati vrea ca serialul PARIU CU VIATA sa nu se termine niciodata sau cel mult sa nu mai cante niciodat? happy

Răspuns Câştigător
| pufoshenia24 a răspuns:

NU. pariu cu viata e un serial super pentru tine. chiar mi-a parut rau ca s-a terminat si ca incepe abia la toamna... si e super ca si Vlad a inceput sa cante. dai fundita la aceasta intrebare?kisswinking

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

As vrea ca fanii Pariu cu viata sa nici n-aiba acces la internet.Il umplu cu tot felul de tampenii.

| Duucu a răspuns:

De acord cu Gabriela.

| HermioneLove a răspuns:

Îmi place mult Pariu cu viața și Lala Band și îmi pare rău că s-a terminat sad. Dar oricum va începe un nou serial cu ei la toamnă.Și LaLaBand continua cu noi concerte. love struck

| inconscient a răspuns:

Nici n-as fi vrut sa inceapa! laughing Sorry, daca te-am necajit! happy

| viviana269 a răspuns:

Nu happy