| crooxel a întrebat:

Atunci cand canti la microfon vocea iti suna altfel?(nu ma refer la cel de la castibig grin)

Răspuns Câştigător
| Steaua10 a răspuns:

Da.Daca ai observat si pe telefon ea difera.Principiul de functionare e acelasi.Totusi ultimile inovatii permit ca acest mic decalaj sa fie infim.

9 răspunsuri:
| slam a răspuns:

Da si de fiecare data!
pentru ca noi ne auzim vocea mai groasa atunci cand vorbim, dar in realitate noi vorbim mai subtire.
ceilalti ne aud cum ne auzim in microfon...

| Anastasiaa a răspuns:

Suna diferit de cum o auzi tu, fiecare om isi percepe altfel vocea, iar in realitate ea suna diferit happy. kiss.

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Pai...da vocea suna altfel dar, vezi tu depinde si de microfon. Unele sunt de foarte buna calitate, altele sunt foarte proaste.

| spy2o a răspuns:

Dap...depinde de microfon, nu poti compara un microfon dintr-un studio cu unul de la castile de la computerwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde foarte mult de microfon. Exista microfoane de 3 lei si microfoane de mii de €.

| djciupi a răspuns:

Depinde de microfon... si de softul de inregistrare

| Annelise a răspuns:

De fapt nu e chiar asa. Vocea e aceeasi, e si logic! Se modifica doar cu ajutorul optiunilor specialewinking

| nigel a răspuns:

Tu canti la microfon?! nu vorbesti? happy

| V99 a răspuns:

Este si din cauza boxelor si a microfonului... unele boxe au fixari pentru voce! de exemplu eu pot da sa fac la boxe ca vocea sa se auda subtire sau groasa! daca vrei sa iti sune cum ai tu vocea poti face setari