| streetballer a întrebat:

Aveam un capodastru pentru chitara, dar s-a rupt, si as vrea sa imi iau unul nou. Ce capodastru imi recomandati? Vreau unul bun.

3 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Iti poti face un capo cu un creion si un elastic, nu are rost sa dai bani pe asa ceva laughing

| streetballer explică (pentru RockNbeer):

Stiam asta, dar cand trebuie sa il mut de pe un fret pe altul imi ia mult, si plus ca nu tine corzile bine, tot se aude bazaitul ala, trebuie sa pun o gramada de elastice.

| RockNbeer a răspuns (pentru streetballer):

La mine merge bine, poate si pentru ca folosesc un acordaj foarte jos.