| Marinescu_Andrei_1990 a întrebat:

Aveti idee cum se numeste melodia din ultima reclama de la Cosmote (Decembrie 2012)?

6 răspunsuri:
| phoenixx a răspuns:

Care reclama? Da macar un link.

| Marinescu_Andrei_1990 explică (pentru phoenixx):

E cu un tata care ii citeste copilului dintr.o carte, sau ii explica ceva. Reclama pe net inca nu e pusa big grin

| phoenixx a răspuns (pentru Marinescu_Andrei_1990):

Ba este http://www.youtube.com/watch?v=sc-76rGfVBk habar nu am de melodie dar am intrebat in comentarii, cand aflu iti zic.

| Marinescu_Andrei_1990 explică (pentru phoenixx):

De fapt acum am aflat si eu, e cu o carte care se deschide si prezinta ofertele Cosmote de Craciun! big grin

| Marinescu_Andrei_1990 explică (pentru phoenixx):

Nu este asta reclama!

| phoenixx a răspuns (pentru Marinescu_Andrei_1990):

Bravo!