| AnaMaria_6651 a întrebat:

Aveti idee daca Allexinno (senorita) este roman?

Răspuns Câştigător
| Cåpåċεl a răspuns:

Da, Allexinno este roman.
Dc cred eu asta?
Pai si Andra canta in engleza si este tot romanca, si Connecte`r este roman, si Dj Sava[Money maker]...

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Hello! cati artisti romani canta in romana? ce argumentrolling on the floor)

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Pai cam toti astia care ii da la kiss sunt romani doar israel kamakaviwole(parca asa nu) jeremaiah 50 cent pitbul ne-eu jennifer lopez si cam atat cred

| AnaMaria_6651 explică:

Mersi,capacel! E foarte folositor!kiss

| rough a răspuns:

Allexinno a avut sansa de a-si incepe cariera de DJ in 1994, cand in urma unui concurs, a obtinut primul sau post ca DJ rezident. In 2001 a primit prima invitatie de a mixa pe litoralul romanesc, iar in anii ce au urmat a avut rezidenta in Tineretului si Ring din Costinesti. Incepand cu 2005, a inceput sa experimenteze productia muzicala. In martie 2008, piesa Sunrise 5 AM a intrat in competitia Bedroom Bedlam din cadrul showului Fast Trax, show gazduit de legendarul Pete Tong. Piesa a fost desemnata castigatoare si difuzata in cadrul emisiunii ¬Essential Selection¬ de la BBC Radio 1, beneficiind ulterior de suportul multor DJ de talie internationala