| Smile_3473 a întrebat:

Azi a aparut volumul 1 din colectia James Bond, carti aparute cu ziarul Cancan. Am pierdut cartea de azi. Cum as putea sa fac rost de ea?

1 răspuns:
| TipulVerde a răspuns:

Adica vrei sa spui ca ai cautat la toate chioscurile de ziare din orasul tau ziaru cu carte si nu-l mai aveau nicaieri? Da vad ca ti-o doresti mult...
De obicei ziarele astea care dau si carti le scot si mai tarziu, stiu de la Ziarul Financiar sau Adevarul.
Daca nu ai chef sa astepti iti sugerez sa te abonezi la ziar.
Stiu ca la Adevarul puteai sa iti faci abonament special pentru carti. Nu conta la ce numar a ajuns colectia, puteai sa ceri si cartile din urma.