| anonim_4396 a întrebat:

Azi am fost la un gratar cu niste prieteni si am auzit o melodie...si nu stiu a cui este sau cine o canta ma puteti ajuta? Am retinut doar niste versuri :"So more things,so more dreams,I wanna get down,you wanna get down, so more lights, so more nights,I wanna get down, you wanna get down!" Help? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Anonymus995 a răspuns:

Nu stiu cum se numeste melodia dar ai putea sa te intereseze pe ce post ai auzit melodia sa intri pe site-u lor si sa dai la topuri.acolo te uiti la melodii toate melodiile si alea care ti se par ca nu le stii dupa nume le scrii pe youtubebig grin

1 răspuns:
| Joker a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MaedWP9rbTc

sper ca aceasta e melodia, ca am cautat si alta nu am gasit cu acele versuri:-?