| Vasya a întrebat:

Ma puteti ajuta? Am auzit o melodie dar nu stiu cine o canta si nici cum se numeste. Am retinut cain trupa sunt 2 fete si parca 3 baieti...era o melodie cu un mesaj optimist. Daca stie cineva despre ce vorbesc...pls help me happy Mercy! :*

Răspuns Câştigător
| DeNnySsAa a răspuns:

Life On Mars - Love Life
:) sper sa fie asta.http://www.youtube.com/watch?v=9nHYAshxrKw

4 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Ceva mai multe detalii.big grin

| Vasya explică (pentru Niiiicu):

E o trupa nou aparuta... am spus cu 2 fete care canta vocal 1 baiat la tobe si 2 baieti la chitara electrica/clasica parca. videoclipul era facut undeva pe un camp parca si na dintre fete un pic mai plinuta cealalta normala...in jur de 19 ani majoritatea membrilor. Stii ce vreau sa spun? thinking

| Niiiicu a răspuns (pentru Vasya):

Din pacate nu:yawn

| vlad89c a răspuns:

happy Nimeni nu iti poate spune cum se numeste melodia dupa descrierea asta... spune cateva versuri din melodie.