| Yukina a întrebat:

Azi de dimineata am vazut pe music channel pe Elli White facand sport(cred ca era emisiunea Happy Coffe)iar pe fundal era o melodie foarte frumoasa, lenta pe care din pacate nu am apucat sa i retin versurie.Nu gasesc nici filmarea cautam versurile si gaseam si melodia.Ma poate ajuta si pe mine cineva? va multumesc:X:X:

2 răspunsuri:
| didu73 a răspuns:

pai intra pe sit-ul music chanel http://1music.ro/ si scrie la chatintrabarea ta si cineva o sa-ti raspunda, asa am facut si eu

| Yukina explică (pentru didu73):

Era vorba de jamie woon -shoulda multumesc oricum