| superpissy40 a întrebat:

Azi in jurul orei 14(14 si ceva parca era) fusese o melodie(vocea semana cu a Christinei Aguilera sau Gwen Stefani nu mai stiu) si singurul cuvant pe care il mai tin minte din melodie este complex.Cum se numeste?

2 răspunsuri:
| BlackBVB a răspuns:

Da deci habar nu am da e site-ul asta foarte tare unde bati rritmul melodiei pe space si iti da o lista cu posibila melodie
http://www.bored.com/songtapper/
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" vocea semana cu a Christinei Aguilera sau Gwen Stefani " - Serios? Serios?! Serios...