| MobileHacker a întrebat:

Azi mi-am luat un telefon mobil nokia 6234, de pe mina a doua, in sens ca a fost folosit deja de un om. Si am asa o intrebare la voi: stiu ca nokia 6233, 6234 cinta foarte tare, iar nokia aceasta 6234 cinta undeva ca nokia 6300 mai in scurtfoarte incet, ce poate sa fie? am incercat sa ridic si equalizer-ul si tot si nu se primeste nimic, este vreun driver ceva care sa-l instalez si sa-si mareasca sunetul? nu ma prea pricep si de aceea si intreb, spuneti-mi va rog trebuie sa cumpar difuzoare noi sau ce sa mai fac? ele se vind aparte, si daca-i asa cit ele costa? astept raspunsuri cit mai urgent, dau funda, astept raspuns de la cei care stiu, va rog siriozitate ( sorry de categorie)

1 răspuns:
| tntmihai a răspuns:

Care e problema de fapt? se aude prea incet sau ti se pare tie ca e prea incet? daca e prea incet pentru un tel. atunci difuzoarele sunt de vina, din soft nu are cum sa fie.