| boobikkk a întrebat:

Cu vreo 2 saptamini in urma am cumparat de la un baiat o nokia 6233.Cinta tare dar am vazut inca la 2 baieti care tot au nokia 6233 ca la ei cinta mai tare cu mult.Cum am facut sa cinte mai tare? Sau poate sint 2 feluri de nokia 6233? Astept raspuns.

4 răspunsuri:
| Anastasiaa a răspuns:

Dar se vede ca nu prea le ai cu electrotehnica big grin. scuze, poate acei baieti si-au schimbat dufuzoarele, sau poate ca ale tale sunt stricate daca zici ca e la mana a2ahee hee... asa ca schimba`ti difuzoarele thinking

| deathproof a răspuns:

Cel mai probabil din cauza melodiilor. Incearca sa pui aceeasi melodie pe ambele telefoane, trebuie sa aiba frecventa si dimensiunea la fel.

| adnanandan a răspuns:

Treabuie sa umbli in setari la egalizator :normal, pop, rock, jazz, clasic

| JustEdy a răspuns:

rolling on the floor) Doamne si Dai Fundita la chestia asta?