| Am Muzica In vene a întrebat:

B. U. G mafia sau Parazitii? eu aleg Parazitii

15 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Ambele for ever:X

| HeartBeat_5869 a răspuns:

B. U. G Mafia! 4elove struck
Respect si pentru Parazitii care au melodii foarte bune!

| girl95 a răspuns:

B. u. g Mafia

| karra a răspuns:

Mie imi plac mai mult parazitii sunt mai buni si spun lucrurilor p numewinking

| Am Muzica In vene explică:

Eu n-am nimic cu BUG. pot sa spun ca si ei sunt chiar buni.Probabil unii va intrebati dc imi plac mai mult cei de la Parazitii(Cheloo, Ombladon, FDDbig grin)pai de aia ca ei spun doar adevarul despre tara asta.Ascultati piesa Ombladon feat. Raku-Egali din nastere, si fiti atenti la ce spune mai ales Ombladon. o sa va dati seama...pace

| CosminKidd a răspuns:

B. U. G Mafia the best

| pauladrian a răspuns:

Sunt 2 stiluri diferite. Cred ca cei de la Mafia au iesit in evidenta doar prin injuraturile lor...injura in ultimu hal la piesele vechi. La Parazitii e altceva...eu zic ca sunt mai buni Parazitii, si cred ca sunt multi pusti care ma contrazic dar eu cred ca asta e adevarul.

| ancutsa410 a răspuns:

Mie imi place mai mult bug mafia. dar imi plac si parazitziihee hee
happy

| Anonim_5618 a răspuns:

B. U. G Mafia

logic

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Parazitii
thinking

| Mmarryy a răspuns:

B. u. g Mafia

| AstadaNume a răspuns:

Buf.Mafia clar

| danny_7173 a răspuns:

Mie imi plac ambel; e formatii doar ca bug mafia o mai ia un pic pe aratura cu versurile dar macar parazitii mai si injura politicienii (merit funda)

| unaboona a răspuns:

B. u. g mafia 4 ever!

| VITALUL a răspuns:

Mafia, dar imi plac si Parazitii!
Dar aleg Mafia!