| adinescu a întrebat:

Parazitii sau B. U. G Mafia?

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Puya! love struckhee hee
zzzzzzzzzzzzzzz

| Flav a răspuns:

Ombladon frate.

| SweetCandy a răspuns:

Parazitii

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Parazitii!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

2Pac

| JackieSue a răspuns:

Conteaza oare?

| sorin a răspuns:

Bug Mafia

| cioko19 a răspuns:

Parazitii! love struck

pupimik
| pupimik a răspuns:

Parazitii

| Artemiss a răspuns:

Parazitii!

| Criiss16 a răspuns:

Amandoua.

| kayan a răspuns:

Zale laughing)... Mafia s-a pierdut de cativa ani, Parazitii sunt mai inspirati in colaborari solo decat impreuna... dar cu toate astea, ii prefer pe cei din urma.

| jo a răspuns:

Asta e o intrebare din 1997 care a ajuns din greseala pe prima pagina? rolling on the floor

| ingeras14 a răspuns:

B. u. g. mafiahappy

| mikella a răspuns:

B u g mafia

| Misterious a răspuns:

Bug Mafia e o formatie care vrea doar bani.nu sunt acei borfasi de cartier despre care vorbesc atat in melodiile lor.si oricum ultimul album. e degeaba straight face. Da Parazitii dupa 10 ani aproape 11.inca mai fac melodii faine. dar cum spunea cineva mai jos, parca singuri scot melodii mult mai bune. sper sa le vina mintea la cap. da prefer Parazitii de 1000000000 de ori mai mult decat Mafia, si am auzit pe cineva ca zicea de Zale ...niste melodii faine ce au putut scoate ii recomand happy.

Răspuns utilizator avertizat
| SpikE a răspuns:

Nicolae Guta laughing glm parazitiiwinking

| MagicHead a răspuns:

Parazitii!

| ancutzasweet a răspuns:

Bug mafia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e o intrebare din 1997 care a ajuns din greseala pe prima pagina? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bug mafia nu au rime; tot parazitii sunt tatici

| ciokolata_2743 a răspuns:

B.U.G Mafia