| Assassin_2959 a întrebat:

Ba stie careva vreo melodie calumea

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cum sa nu?
http://www.youtube.com/watch?v=zm_QHkXomLk

20 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@ReX, ma bucur, ca stii sa apreciezi o muzica de calitate. O zi buna!

| Atelocin a răspuns:

F. Charm-Eyo
Akcent-My passion
Dj Sava&Raluk-Love you
Lil Wayne&Madonna-Revolver
Voltaj-I wanna be free
Guess Who-Manifest
Connect-R-American dream

Sper că îţi plac, băwinking

| Minks a răspuns:

Prietene, mai treci pe la scoala si apoi sa vorbesti cu noi, BA! happy

| Riyukii a răspuns:

Eu stiu baah, multebig grin

| EuAli a răspuns:

Inna - Sun Is Up, Travie MCCoy feat. Bruno Mars - Billionare, Alessia - Boro na sou po, Elena Gheorghe - Disco Romancing, Puya - Fresh.NU exista o melodie cea mai calumea din lume, exista doar cea mai calumea pentru fiecare om.Bazeaza-te pe melodiile de gen pop, rap, hip-hop etc., foloseste youtube ca sa alegi muzica preferata.Lista de mai sus este un exemplu de muzica ce ti-ar placea. Apropo, inainte sa intrebi, tine cont de bunele maniere.

Răspuns utilizator avertizat
| Raresik a răspuns:

Esti un cocalar happy.

asa se cere o melodie?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce-ar fi sa asculti orice gen de muzica si dupa aia iti dai seama singur ce-ti place cel mai mult pop lumi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parazitii - o cheamawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba stie careva sa... vorbeasca frumos?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florin salam fata mea live

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce melodii iti plac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah... Toate melodiile lui Justin Bieber is calumea! Mai ales LATIN GIRL... A lui Justuin. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie suntem copii si ne iubim la videoclipuri pe internet

| mrscry1 a răspuns:

Don omar. dansa kuturo

| georgiana_5070 a răspuns:

Asculto pe asta adda-prietenie adevarata, teasta si simona-sunt dependenta, rihhana-te amo etc (mai gasesti tu pe acolo):X:X

| Ionutz_2646 a răspuns:

Depinde de gustul tau. Mie imi plac aproape toate felurile:
1-daca vrei rock cauta LINKIN Park
2-Melodii usoare dar nu manele(trupa OWL CITY)
3-Asa mai de gashca
Alexandra Stan-MR. SAXOBEAT(fata e cam penala dar melodia asa si asa, mie mi-a placut)
Mattyas feat Kristina-Secret Love(mi-a dat-o un prieten, ce sa zic:mergewinking
Si unu care iti face geamul sa "duduie"dar sa dai pe la al 3 min(west coast rocks; cantata de Matty G (the glitch mob remix).
Daca ti-au placut si nu poti sa le downloadezi spune-mi mie ca ti le dau eu) BFT

| LaRySa_3274 a răspuns:

Tokio hotel-Final day :p

| ladarualin a răspuns:

Ba, eu zic sa asculti melodii cu puya. Mie alea imi plac.