| cosminBlack a întrebat:

Bai...Deci am o mare dilema:cumva Ruby si Alex Velea sunt frati?

5 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Pe ea o cheamă Ana Claudia Grigore şi pe el Alex Velea. Deci nu sunt fraţi.

| Prunela a răspuns:

Tiganii is toti frati de aceeasi Piranda.Deci da, sunt frati

| Duucu a răspuns:

Sunt homosexuali.

| GiAnca a răspuns:

Nu.Da' de unde? oh go on
Sunt doar foarte buni prieteni.De asta sun foarte apropiati si de asta crede lumea acest lucru si de aici pleaca toate barfele fara rost.

| Spoiled a răspuns:

Si ca sa te scot din dilema te asigur ca nu sunt! Dar asta puteai sa afli si cu un scurt search pe net.