| anonim_4396 a întrebat:

Bai explicati.mi si mie de ce toata lumea il pupa unde nu ajunge soarele pe El Nino, ce are asta asa special de toti idiotii din "familionul" Bucati il divinizeaza? Ok inteleg ca iti place dar nu trebuie sa il ridici in slavi ca nu.i cine stie ce mare rapper.

8 răspunsuri:
| Aslam a răspuns:

Din cate stiu eu, majoritatea pieselor lui El Nini sunt despre dragoste, iar majoritatea fanilor lui, sunt doar pusti de liceu care si-au gasit "marea iubire" in clasa de fizica, apoi s-au despartit. rolling on the floor Iar ei sfasiati de durere, si-au gasit alinarea in muzica siropoasa a lui El Nini. happy La fel ca la Satra, doar plozii cancerosi de 12-15 ani ii asculta. Asta-i doar parerea mea de troll. laughing

| Andreea0512 a răspuns:

Cine e mai e și ăla? rolling on the floor
El Nino, sună funny

| VictorJulien a răspuns (pentru Andreea0512):

E cel mai mare rapper din Romania, a pardon din lume.Cel putin asa zic fanii lui de carton.

| Andreea0512 a răspuns (pentru VictorJulien):

Tu chiar vorbești serios când spui că sunt oameni pe planeta asta care-l venerează și-l ridică-n slăvi?
L-am căutat pe acest individ pe Youtube,și m-a lăsat cu un gust amar.
Nu prea ascult rap,dar într-o melodie,ar trebui să înțelegi cu ușurință ce încearcă să transmită artistul... Deși el nu cred că poate fi numit artist...

Sunt sigură că peste un timp, poate lung, poate scurt, o să-l uite toți, nu văd din el o vedetă, sincer.

| VictorJulien a răspuns (pentru Andreea0512):

E un artist de carton care scoate 2, 3 albume pe an ca sa asculte fanii lui mereu melodii noi.Ca asa merge treaba acum daca nu scoti mereu melodii noi lumea te uita.Asta e ceva gen muzica de la radio e ascultata o luna maxim si dupa nici dracu nu o mai asculta.

| Andreea0512 a răspuns (pentru VictorJulien):

Din păcate asta e realitatea.

| VictorJulien a răspuns (pentru Andreea0512):

E cam de cacao realitatea asta

| Andreea0512 a răspuns (pentru VictorJulien):

De acord.