| BabalGam a întrebat:

Bill Kaulitz-Fata sau Baiat?

dc credeti asta?
Funda celui mai haios raspuns.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
20 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Arata ca o fata dar le-a tras-o la atatea fete...deci e baiat!

| Xonia a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Aici seamana cu o fata.Chiar zambeste ca o fata:))

| Xonia a răspuns:

Sau poate e doar impresia meahappy

| Turquoise a răspuns:

Hmm. ce vrei sa spui? Bill e baiat, destul de dragut, dar nu la fel de dragut ca fratele sau.

| KidoSmart a răspuns:

Baiat-ca are cu celaughing

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Sincera sa fiu eu cand l-am vazut prima oara am intrebat'o pe prietena mea (care mi l-a aratat intr'o poza) "Cine este fata aceasta?" si ea a ras si a spus ca este baiat si ca aproape toate prietenele ei cand l-au vazut prima oara au crezut ca este fatarolling on the floor)

| BabalGam explică:

Poza sata e cea mai tare seamana perfect cu bill... http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Miiiiiiiih a răspuns:

Nu stiu vere ce ziceti am impresia ca doar de amuzament.sadDa el e un baiat super cool si pana la urma fiecare cu opinia luilaughingadica mie mi se pare mai dragut cateodata ellove struckshi nu Tom deci.ganditiza mai inainte sa scrietihappySper ca am facut dreptaterolling on the floor
PuPkissA si Jopers neutru e faza mealaughingsi Bill nu elaughing

| alissu a răspuns:

Sunt fana asa ca stiu totul despre formatie.Bill e baiat! Si normal ca, cred asta! Documenteaza-te cand mai pui o intrebare e doar un sfat...In primul rand media ar fi prima care ar afla o astfel de veste si in al doilea rand e fratele geaman lui Tom uita-te atent/a la pozele sa vezi cand erau mici ca sunt identici!

| Andra_5221 a răspuns:

E baiat, dar cand ma uit la el imi vine sa spun... ce degenerata, nu poate fi si ea o fata naturala. E prea exagerat(si aici ma refer la felul in care arata). Ar fi fost prea frumos daca nu s-ar fi mutilat in halul ala.

| ciocolata_expirata a răspuns:

La infatisare pare baiat, dar nu l-am controlatlaughing.

| analia89 a răspuns:

Jumatate fata din cap pana la burta si mai in jos baiat rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fane deci...normal ca e baiat! Cum dc cred asta? E evident!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca bill este baiat eu i ador si pe el si pe tomm asta-i stiul ui l-am abordat se eu si cei cu asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te cu vaca tu proasta!
ce intrebari pui si tu?

| Devyka a răspuns:

Poza de pe rimel arata cum ar arata ei ca fete citeste articolul...

| nida a răspuns:

Baiat, dar seamana cu o fata.cand am vazut primul videoclip cu ei "beichte" am zis : domne ce fata, faca sani, cu voce de baiat.si dupa aceea mi-am dat eu seama ca de fat si de drep el e baiat.deci bill e fata pana la bust si dupa aceea, controloti-l cine stie. poate s-o fi mutilat laughinglaughing

| nida a răspuns:

Bill e baiat.prima data cand l-am vazut " beichte" am zis : ce fata, fara sani, cu voce de baiat. dupa aceea mia-m dat eu seamna ca e baiat.deci bill e fata pana la bust si baiat in jos. puteti sa-l controlati.sau cine stie. poate s-o fi mutilat