| KatVonB a întrebat:

Bill Kaulitz sau Adam Lambert? De ce?happy

50 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bill, de ce, pentru ca canta mai bine si e mai dragut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sunt fana TH de mult timp si normal ca as zice ca BILL. dar imi place tare mult si muzica lui adam dar sincer ma enerveaza f tare ca il imita pe bill, ceea ce nu e prea original chiar daca adam este un mare fan al lui bill... P. S.: pentru. cei care il plac pe adam mai mult si nu il suporta pe bill: sa stiti ca e cam ciudat pentru ca bill este pentru adam un model asa ca intr-un fel daca il placeti pe adam il placeti si pe bil.parerea mea. deci in concluzie il aleg pe bill (pacat ca nu e vb de tom ca l-as fi ales pe ellaughing>>glm) oricum amandoi sunt foarte tari! bravo lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bill normal :]] ce intrebare :X
pai. mi-a placut si adam oh go on, dar de cand am observat ca se ia dupa Bill mi-a mai trecut =p~
deci, in concluzie :X:X:X Bill!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adam lambret e super draguz si are u look super imi plac gusturile lui pakat ca e gay
bill nu e asa de urat dar nu imi plac emo si stilu de muzicaa 70 % e lent da zici ca a murit mortu rolling on the floor) dar imi plac anumite melodii dar adam lambret e nr 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adam Lambertlove struck pentru ca are muzica foarte buna si o voce incredibila si plus ca arata si foarte binelove struckbill a cam disparut din peisaj si nu-mi place nici muzica celor de la th

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei adam lambert nu e mereu dragut pe cat timp bill kaulitz e mereu asa un ingeras si dulce si pe deasupra nu e gay decat cu un gay mai bine cu bill (pe cuvant si fara suparare pentru fanele lui dar ce are adam asa de special nici macar nu e asa de dragut norocul lui ca stie sa cante)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adam Lambert for sure. Nu conteaza ca e gay, e mult mai tare decat ciudatul ala cu fata de femeie si nume de ratathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bill kaulitz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta Bill deoarece el arata mult mai bine decat Adam si in plus Adam Lambert e gay tongue

| Okkultist a răspuns:

Adam lambert

| FloRyX002 a răspuns:

In primul rand nu vreau sa fiu nepoliticoasa dar ce dracu va doare pe voi in cur ca adam e gay?
si in plus bill e si el tare da as miza pe amandoi
si sa nu mai aveti tupeu sa criticati oamenii

| DaNIEL_9246 a răspuns:

Adam e cel mai tare plus ca are un still foarte cool a da si bill e fata sau baiat eu zi cai fata de fappt sa fa zic eu cine e e un invins caci adam e de sute de catralioane de ori mult mai bun ca el a da si plus ca biil ori e fata sau baiAat va spun eu cine este este un mare PROST cu MARE CLASA/PROASTA cu MARE CLASA

| mikamik a răspuns:

Bill kaulitz pentru ca adam lambert e gay si e tocmai indragostit de bill kaulitz

| dirtydiana51 a răspuns:

Pai, sa o luam logic.Bill canta in Tokio Hotel de 4 ani, ok.Nimic de comentat, baietii canta super bine, imi placeau si mie, si cred ca inca imi plac, dar, daca ar fi sa facem o comparatie intre Bill si Adam, frateeee, nici nu poti sa-i compari! Cum poti sa spui ca Adam il copiaza pe Bill? E o prostie mai mare decat e universul asta, pentru ca Adam are propriul stil, propriul machiaj si NU CONTEAZA daca e gay sau nu, asta e natura lui sexuala, nu ne intereseaza.AR TREBUI sa ne intereseze muzica lui, cea care conteaza cu adevarat! Bill, in ultima vreme, se intampla ceva cu el, este anorexic, saracu', pe cand Adam are mai mult de aratat, merge la sala, in fine, nu asta era ideea.Amandoi sunt baieti super, dar Adam este mai buuuun, plus dragut, altruist(ca cam face acte de caritate, pe cand la TH nu am auzit sa se faca acest lucru), si nu in ultimul rand, atinge note care NICI MACAR NU EXISTA! Bill nu cred ca stie de ele! Asa ca, daca va displace unul din ei sau amandoi, TINETI-O DRACULUI PENTRU VOI! Multumesc.

| T_8837 a răspuns:

Adam Lambert... canta exatraordinar de bine...
chiar nu-mi pasa de preferinta lui sexulala... si cred ca nimanui nu ar trebui sai pese... muzica lui conteaza

| Mirunel a răspuns:

Bill Kaulitz e mai super decat Adam Lambert arata mai bine.

| nicolemadalina a răspuns:

Adam lambert categoric

| Mada75 a răspuns:

Adam lambert pentru ca are o voce uimitoare , cum nu am mai auzit in viata mea big grinbig grin...

| Mada75 a răspuns:

Adam Lambert pentru ca are o voce uimitoare, cum nu am mai auzit in viata mea big grinbig grin...