| anonim_4396 a întrebat:

Oare de ce toata lumea spune ca Adam Lambert il copiaza pe Bill Kaulitz?
Adica eu sincer eu nu prea vad nici o asemanare dintre cei doi.Stiu ca Adam are putin stilul asemanator cu Bill, dar doar putin.Si plus ca stilul muzical este total diferit, in fine care sete parerea voastra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La stilul vestimentar se observa o asemanare intre cei doi in unele cazuri, asta fiind si motivul pentru care unii spun ca-l copiaza pe Bill.Eu una il prefer pe Adam, stilul muzical si talentul nu se compara.

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Mie una nu-mi place deloc de Bill.Adam e mai dragutlove struck

| LostInDreams a răspuns:

Kryssy, Adam a recunoscut ca ii cpoiaza stilul lui Bill pentru ca il respecta mult ca om.Nu mi se pare o crima sa copiezi coafura cuiva, adica este normal sa ai si idoli, imi place faptul ca Adam recunoaste asta-model de urmat, ca tot vorbeamhappy. Faptul ca stilul lui ete glam si are unghiile negre asta nu face parte din disutie, sunt multi tipi glam fara sa il copieze mneaparat pe Bill sau pe nu stiu mai cine. Mie imi place de amandoi, le admir stilurile si optimismul, imi place calitatea vocala si cariera fiecaruia dintre cei 2.Nu sunt in masura sa compar pe nimeni, fiecare are partea lui unica, interiorul conteaza. Ii iubesc pe amandoi:X. Dar acum, vorbesc ca fana atat adam cat si bill, sa recunoastem ca "tanarul Kaulitz" a fost primul, atata timp cat nu se dau premii oscar pentru originalitate nu avem de ce sa comentam. E viata fiecaruia si stilul fiecaruia.Eu daca ma tund ca lady gaga nu ma omoara nimeni, asa si cu cei 2.Pana la urma amandoi sunt draguti si merita toate funditelehee hee

| LostInDreams a răspuns:

xSoaked, Adam chiar a zis ca ii copiaza stilul lui Bill si ca nu il intereseaza ce spun ceilalti, face asta pentru ca este un mare fan BK. Da, ai dreptate, Adam a fost glam de mic, asta nu inseamna ca bill nu.Cand a aparut Adam la tv in anut 2000 si ceva, pe cand bill avea 15 ani? Oricum, asa cum am mai spus, imi place de amandoi si 2 Bill sau 2 Adam nu strica niciodata, nu? Daca ar face si un duet...happy

| xSoaked a răspuns:

Adam nu a zis ca il copiaza pe Bill straight face a zis doar ca are crush on el ( ca il place mult ). Daca stam sa ne gandim si nu ne luam dupa tot ce se spune, stilul glam rock al lui Bill a inceput cu multe luni dupa aparitia lui Adam in industria muzicala straight face Sincer acum, Bill era inainte doar un fel de punk-rock ( ma refer la stilul vestimentar, despre asta vorbim ). Adam a fost glam de la inceput; p