| anonim_4396 a întrebat:

Adam Lambert sau Bill Kaulitz? De Ce?

4 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Adam Lambert, pentru ca imi place mult mai mult cum cantalove struck. In plus, nu ii suport pe cei de la THlaughing.

| daiana a răspuns:

Adam lambert, canta mai bine

| friday a răspuns:

Bill. De ce? Fiindca Adam Lambert il copiaza. Si inca in ce hal straight face. Mi se pare de-a drepul nasol A. L. Nu ca sunt vreun fan TH. Dar sunt copiati de ala straight face.

| Mentosanaaa a răspuns:

Adam Lambert categoric happy

1.Canta bine.
2.Are stil. [In comparatie cu celalalt].
3. S-a lansat printr`un concurs...Nu cum apar ceilalti asa ca "Ciupercile dupa ploaie."
4.Bill e depasit.Adam e in culmea gloriei la ora asta.
5.Bill sufera de atentie.Adam vrea doar sa cucereasca oameni prin ce canta.
6.Adam e modest. Nu stiu daca ai vazut emisiunea lui Oprah unde el zicea ca "Acum poti fi in culmea gloriei.Peste 15 minute sa cazi."
7.Pe Adam il vad cantand in urmatorii ani.Pe celalalt nu.

Demon cu suflet de inger.