| LostInDreams a întrebat:

Fetelor, ce cantaret credeti ca este mai dragut si mai dulce-bill kaulitz(de la tokio hotel) sau adam lambert? ce nota le-ati da?

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu`s fata dar laughing
bill: 9
lambert:9 ii dadeam 10 da e gay sad laughing
iti recomand jessie mccartney laughing

| Grimalkin a răspuns:

Adam Lambert big grin
Si Bill Kaulitz e dragut, dar tunsorile din ultimul timp sunt groaznice. Mi-a placut de el cum era tuns in Schrei si Rette Mich. Si aia din 1000 Meere a fost draguta, dar ultimele aparitii sunt oribile.

| Whatthehell66 a răspuns:

Bill Kaulitz - 10*
Adam Lambert - 9

| Fireheart1996 a răspuns:

1 e pentru copiat deci 2.

| PunkPrincess_7346 a răspuns:

Nu stiu...
cred ca
Bill 10
Adam 9. 99* ( pentru. ca copiaza) laughing

| PunkPrincess_7346 a răspuns:

Sau poate ca Bill:9. 99
si Adam 10
naiba mai stie ...imi plac amandoi la fel de mult nu stiu daca as putea sa aleg

| deedee_9382 a răspuns:

Bill: 10 pentru originalitatea lui, si nu-i pasa de ce zic altii despre el, el a continuat sa fie unic in lume cu stilul propriu, plus de asta e foarte frumos, de-a dreptul gorgeous:X
Adam Lambert: 5 Nu il suport, adica pe langa ca, copiaza pe toata lumea(in special pe Bill), mai e si gay, nu ca as avea ceva cu gay-ii, dar nu-s tiu, mi se pare asa de ciudat omul ala...

| Madi_6346 a răspuns:

Pai Adam e gay, iar Bill e foarte mult prea slab si nu pot sa aleg fiindca sunt fana TOKIO HOTEL si ADAM LAMBERT iar pe voi nu va deranjeaza faptul ca se machiaza? iar la note nu stiu lui Bill 8 sau 9 iar ADAM 7-9