| PanicInThePentagram a întrebat:

Black metal sau death metal?

11 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Imi plac ambele genuri, insa dintre cele doua aleg death metal-ul.

| TheHeadbanger a răspuns:

Ambele.

| TheLordofSalem a răspuns:

Daca ar fi sa aleg asi zice totusi death metal. Imi place mult insa si black metal simfonic.

| Wøodenpints a răspuns:

Hm..depinde. Dacă-i între black şi death, în formele lor primitive, aleg black-ul.
Însă prefer melodic death metal.

| Crucified a răspuns:

Death metal

| MaliciousDeath a răspuns:

Dintre cele două, mai des am ascultat black metal, însă nu mă deranjează deloc death-ul.
Can I choose both of them?

| MalleusMaleficarum a răspuns:

HHHNNNNNNNNNNNNGH.
Nah, nu po' să aleg. Sorry mate.

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Amandoua

| megamix112 a răspuns:

Ambele genuri sunt geniale din punctul meu de vedere.Singurul lucru care il regret e ca nu le-am descoperit mai devreme.

| Crissy98 a răspuns:

Black metal

| Crissy98 a răspuns:

Black metal