| Aniquel a întrebat:

Black Veil Brides sau Cannibal Corpse? >:

Răspuns Câştigător
| bloodyhell a răspuns:

Sau

12 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nigga,imma whoop your ass.Pentru ambele "trupe".

| TeoPT a răspuns:

Nici una

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

"Nici una"? Z-i sin-cer, chi-ar nici una? Nici doua, nici trei, nici doispe?

| TeoPT a răspuns (pentru anonim_4396):

Egh, neatenția oh go on

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Nu e prima data cand nu esti atent. Te-am mai vazut si mai demult cu "in nici un caz". Se scrie legat, asta daca nu vrei sa spui "nici macar unul".
Bine, acum nu vreau sa ma transform intr-o Sebi, ala ma corecta din greseli minore...

| Woodenpints91 a răspuns:

Dacă m-ai fi pus să aleg dintre bvb şi o coajă de banană.aş fi ales coaja.
Deci Cannibal corpse.

| FadetoBlack a răspuns:

Eu dacă tot ar fi să aleg, aleg Cannibal Corpse happy

| RockNbeer a răspuns:

Chiar daca nu ma omor eu cu death brutal, ii prefer pe Canibal Corpuse.

| mODIN a răspuns:

Daca sunt vesel sau plictisit:BVB
Daca sunt nervos:CC

| Delicacy a răspuns:

Nici una dintre ele.

| LanaSpectrum a răspuns:

Niste pusti fara minte vs una dintre legendele death metal. Alegeti voi...

| CausingCatastrophy a răspuns:

Nici una, mai bine Slayer sau Kalmah.