| Clannad a întrebat:

Bun vad ca sau potolit cu Hanna Montana\Miley Cyrus!
Acum au inceput cu Justin Bieber!:-o

Nu zic ca nu-mi place de el, sau ca vreau sal omor pentru ca-mi place cum canta, ca e dragut...ma dar dao mama masiii de treaba, ca unele sau tampit draculi!
Am vazut intrebari de genu " credeti ca Justin Bieber este indragostit de mine? "rolling on the floor
Sau " Credeti ca o sa am santa sa ajung in pat cu JB?"rolling on the floor

Eu una nu mai suport nebunia fetelor astora!
Eu bine mie imi place doar ca artist, ca are voce ca arata bine... dar pe burta masii estea sunt nebune!

8 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Credeti ca Justin Bieber este indragostit de mine? thinking

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Sincer si pe mine ma enerveaza cand vad pe TPU" id'ul lui Justin B."
desi sunt multe intrebari de genul asta, fetele tot pun intrebari de genul astastraight face. E chiar dragut Justin, dar doar atat, ce poti face mai mult?straight face e doar un baiatoh go on. daca nu o sa mai compuna melodii sigur il uita toate happy

| shtephie a răspuns:

Am aceeasi parere ca si tine laughing

| cîrne a răspuns:

Si tu ai rade daca ai putea sa realizezi cat de agramata esti. ia o carte de gramatica, fetito, si invata sa scrii. lasa-l pe baiatu asta de carton in lumea lui artificiala.

| cristiana_4483 a răspuns:

Sunt de aceiasi parere cu tine.Adica sa fim seriosi oare ele macar realizeaza distanta dintre ele si artist si nu ma refer la km ma refer l distanta p plan social cum sa fi impreuna cu el cand el iese cu fete gen miley cyrus, selena gomez, demi lovati ...pnm persoane p care le intalneste in aceleasi cercuri de prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu's nebune, doar au mintea nedezvoltata.crezi ca eu mai suport? nu inteleg. ce a ajuns TPU? site'ul oficial al lui ala8-)nu inteleg de ce nu le sterge intrebarile aste stupide cineva...in fine.oh go on
mori justin! si tu mileydevil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight faceFiecare are gusturile lui...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughingsi acum mai nou e si oracol."ce suc preferati?"si chestii de genu.
oameni buni, asta e site pentru a ajuta cu sfaturi dif persoane, dar nu da imi place aia si aia8-)in fine, nu cred ca ma asculta cinevaoh go onsaracele copile.