| Adriana_7418 a întrebat:

Fetelor cum credeti miley cyrus are voce(eu cred ca nu)voi?

Răspuns Câştigător
| oanawww45 a răspuns:

Mie nu-mi place cum canta miley cyrus. Dar daca e cantareata si e atat de iubita poate ca are voce ...nu:-\? Oricum ma enerveaza la culme, adica vezi toate fetitele alea prescolare care totul e numai cu hannah montana si pozele ei pe toate ghiozdanele si ea cum sta cu gura casca, cu microfonul ala in coltul gurii, cu o haina dinacea cu impimeuri care se crapa la prima spalare si cu peruca aia care o face sa se scarpine tot timpul...tongue mie nu imi place de ea.

9 răspunsuri:
| lowfive a răspuns:

Eu cred ca are voce, ascult-o live si o sa sune bine.

| тøхх a răspuns:

Pey, desigur ca are voce...batting eyelashes
Ia sa auzi o melodie cu ea live si te speriwinking

| IoanaBogdana a răspuns:

Miley e una dintre singurele vedete care chiar au voce si cand canta live! cauta si tu pe youtube si o sa vezi

| BiancaGeorgya a răspuns:

Oanawww45, tu spui nu ma prostii. Miley, probabil este cea mai buna cntareata din lume. SI, auzi, srie pe google : Liberty walk.

| MusicisMusic a răspuns:

E printre putinele persoane celebre care practica live-ul in concerte. 90%dintre concertele sustinute de ea sunt live...

| XMyzue_1273 a răspuns:

Voce are, altceva nu ne place noua la eawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yes yes of course

| Adriana_7418 explică:

Mati convins!

| CrAnIu_8887 a răspuns:

Eu cred ca are voce big grin